ورود به سامانه

ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
کلمه عبور

ایحاد حساب کاربری

نام
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار مجدد
ایمیل
تکرار ایمیل

درباره شرکت


به نام خدا

 


بازرگانی کوه بُر در سال ۱۳۱۵ کار خود را در زمینه ریخته گری و نورد برنج آغاز کرد و از سال ۱۳۵٠ با ورود نسل جدید، مبادرت به واردات کالا از کشورهای مختلف به بازارهای ایران جهت گسترش فعالیت خود نموده است.

در سال ۱۳۸٠ با فعالیت بیشتر این مجموعه در صنعت تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی و همچنین صنعت ساختمان، حجم قابل توجهی از مواد اولیه را از کشورهای شرق آسیا ( چین، کره، تایوان، تایلند و ...) تامین کرده و با ایجاد برند خود همواره در ورود کالاهای با کیفیت به این مرز و بوم، کوشش نموده است.
این مجموعه با تاسیس گروه تولیدی بازرگانی ایده آل کوه بُر و ایجاد شعب مختلف در سطح شهر تهران و همچنین ساخت انبار و یک کارگاه تبدیل و کشش در سال ۱۳۸۵ ، رشد پایدار و توسعه روزافزون و بالا بردن سهم ارائه خدمات خود را در عرصه صنعت تاسیسات و سیستم های حرارتی و برودتی کشور نشان داده است.

در سال ۱۳۸۸ با توجه به رشد روزافـزون اقتصادی کشور چـین در بازارهای بین المللی، مـبـادرت به تاسـیـس شـرکـت در شانگهای، مرکز اقتصادی نموده است، که علاوه بر تامین نیازهای داخلی ایران، مبادلات تجاری خود را با دیگر کشورها نیز توسعه داده است.

 

بخش بازرگانی این مجموعه قادر به تامین مواد مصرفی تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات سیستم های حرارتی و برودتی به شرح ذیل می باشد:
۱. انواع لوله، ورق، باسبار، میلگرد، اتصالات مسی و آلیاژهای آن
۲.انواع لوله، ورق، باسبار، میلگرد و اتصالات استیل
۳.انواع لوله، ورق، باسبار، میلگرد و اتصالات آلومینیوم
۴.انواع کابل های مسی
۵.کلیه ملزومات سردخانه ها از قبیل انواع گازها، عایق های حرارتی و لوازم نصب و راه اندازی

همچنین با توجه به این که این بازرگانی با بیش از ۱٠٠ شرکت تولیدی معتبر داخلی همکاری نزدیکی دارد، لذا توان تهیه بیش از ۵٠ درصد مواد اولیه آنها و تامین کالاهای نیمه آماده و آماده ی ساختمانی و صنعتی ( شامل شیرهای ساختمانی ، صنعتی و غیره ) را نیز دارا می باشد.

لازم به ذکر است که این شرکت قابلیت هرگونه مشاوره و همکاری در زمینه واردات و خدمات علی الخصوص از کشور چین را نیز دارد.

سبد خرید کالا

آگهی رایگان
هاست رایگان ، هاست ارزان ، طراحی وب